Ürün Ara   
 
Anasayfa | Kurumsal | Ürün Grupları | Sertifikalar | İletişim
Akyüzler Karoser > Akyüzler Karoser Ekipmanları - Kurumsal

HAKKIMIZDA :

 

1975 - Aile şirketi olan Akyüz Karoser Naci Daldiken önderliğinde Nevşehir Yeni Sanayiinde 200 metre karelik atölyede kurulmuştur.

1990 - Firma yeni yüz kazanarak ve sektördeki -ahşap karoser malzeme üretimindeki- açığı tespit ederek AKYÜZLER Karoser Malzemesi ve Ekipmanları Tic. ve San. Ltd. Şti ismiyle sektör liderliğini zamanının ileri teknolojisini kullanarak Nevşehir merkezli olarak yürütmüştür.

2001 - Firmamız Nevşehir Özel Organize Sanayi Bölgesinde 8000 metrekare açık alanda 5000 metre karelik kapalı alana kurulmuş yeni fabrikasına taşınmıştır.

2005 - İstanbul ve Konya’da kendi bünyemizde şubeler açıp, ürün çeşitliliğimizi de arttırarak treyler, semi-treyler ve kapalı kasa ekipmanlarını da eklemiştir.

2008 - Makine ve Kalıphane merkezlerimizde yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla teknolojimizi ve kalitemizi geliştirerek sektördeki yerimiz en iyi şekilde korunmuştur.

2009 - Türkiye’nin ihracat hedeflerini göz önünde bulundurarak, İSO ve TSE gibi standartları firmamıza kazandırıp, belirlenen hedef ülkelere ( Orta Doğu ve Avrupa Birliği ülkeleri) ihracat gerçekleştirilmiştir ve aynı zamanda iç pazarı geliştirmek için Manisa/Salihli’ye bir şube daha açmıştır.

2012 - Ar-Ge çalışmaları sonucu fabrika büyütme kararı ile firmamız yine Nevşehir Organize Sanayi bölgesinde ikinci 5000 metrekarelik fabrika temellerini atmıştır.

2013 - İhracat hedefini arttırarak özellikle Avrupa ülkelerine yönelen AKYÜZLER, gerekli belgeleri edinmiştir (E1) ve firmamız hedeflerini büyüterek Dünya pazarına katkıda bulunmuştur.

2013 - Yeniliğe hız kesmeden devam eden AKYÜZLER Avrupa Birliği istihdam destekleme projesi kabul edilmiş olup; plastik entegre tesisini geçiş yapmıştır.

Vizyonumuz
Teknolojimizi Avrupa standartlarınının da üzerine çıkarıp hizmet ve ürün kalitesiyle ilk tercih edilen olmak.

Misyonumuz
Çalıştığımız sektörde Akyuzler olarak bizim görevimiz
• Bireye ve topluma saygılı
• Hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı
• Sağlık, Emniyet ve Çevreye duyarlı

Ve

Akyuzler müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek...


 Copyright © 2018 AKYUZLER KAROSER All Rights Reserved.

Web Tasarım Kent Media

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.